Komandas vēros putnus šādos torņos putnu vērošanas sacensībās “Torņu cīņas 2018”.

 

Pieredzējušās komandas sacensībās “Torņu cīņas 2018” pieteikšanās secībā:
1. Himantopus fārmklubs (Ivars Brediks, Pēteris Daknis, Edijs Haberkorns, Mareks Kilups) – Lubāna Zvidzes kanāla tornis.
2. Himantopus himantopus (Ilze Bojāre, Andris Klepers, Ieva Mārdega, Mārcis Tīrums) – Burtnieku poldera tornis.
3. Saldus & Co (Jānis Jansons, Māris Jaunzemis, Ainars Mankus, Sandris Rabkevičs) – Sedas tornis.
4. Naktsputni (Edgars Lediņš, Edgars Laucis, Ēriks Dreibants, Ēriks Tempelfelds) – Kaņiera (Motacillas) tornis.
5. Šakāļi (Valts Jaunzemis, Toms Endziņš, Roberts Jansons, Oskars Keišs) – Kaltenes tornis.
6. Nometnieki (Elvijs Kantāns, Juris Vīgulis, Ģirts Baranovskis, Laura Grīviņa) – Lubāna D dambja (Jāņa sētas) tornis.
7. Kurzemes putni (Ritvars Rekmanis, Sandis Laime, Kristaps Vilks, Uģis Piterāns) – Dvietes A tornis.
8. Ogoņok (Sergey Kosachev, Maria Tiunova, Nikita Tiunov) – Mērsraga pļavas tornis.
9. Ar Mums Atkal Runā Kaijas (Miks Stūrītis, Arnis Arnicāns, Alexander Borzenko, Dana Heiberga) – Kaņiera pilskalna (Swarovski optik) tornis.
10. 4ibisi (Elīze Spridzāne, Toms Kohs, Imants Jakovļevs, Guna Roze) – Burtnieku Vīsraga tornis.
11. Zaļknābji (Dāvis Ūlands, Mārtiņš Zilgalvis, Mārtiņš Platacis, Marks Lotārs Pupiņš) – Engures ez. Z tornis.
12. Ķauķīši (Gunita Kalniņa, Jānis Zariņš, Margarita Baltā, Paula Zariņa) – Dvietes R tornis.
13. Sikspārņi (Normunds Kukārs, Ilze Čakare, Kārlis Freibergs, Ilze Brila) – Kuivižu (3 pavāru restorāna) tornis.
14. M-ērgļi (Jānis Ķuze, Sintija Martinsone, Māris Strazds, Viesturs Vintulis) – Sātiņu tornis.
15. Pupuķotājas (Sandra Platniece, Baiba Kaškina, Ieva Segliņa, Anta Saleniece) – Mērsraga bākas tornis.

Tautas klases komandas sacensībās “Torņu cīņas 2018” pieteikšanās secībā:
1. Spectatores avem (Elīna Zālīte, Vita Sīmane, Raimonds Sīmanis, Andris Grīnbergs) – Slampes kurgāna tornis-platforma.
2. Negredzenotie (Madara Ozola, Daira Sosnare, Imants Ostašs, Ivo Zālītis) – Engures ez. ornitobāzes tornis.
3. Cēsu putnu grupa/Trulītes (Ilona Gaile, Agnese Gaile, Ieva Šnepste, Dace Rukšāne) – Daugavgrīvas tornis.
4. Ruddibena cekullosīte (Betija Rubene, Elza Zacmane, Ance Priedniece, Ieva Leite) – Slokas ez. tornis.

 

 

Agnis Bušs, agnis@putnidaba.lv

Publicēts: 19.05.2018
Komentāru skaits: 0
Piesakies Torņu cīņām

Piesakies Torņu cīņām

Agnis Bušs

Torņu cīņu koordinators

agnis@putnidaba.lv

Piesakies Torņu cīņām

agnis@putnidaba.lv
 
 

Paldies, mēs ar Tevi sazināsimies!